Funkcinė treniruotė skirta žmonėms,  norintiems maksimaliai pagerinti savo fizinę formą. Treniruotė yra didelio intensyvumo, o pratimai reikalauja ištvermės, didesnės nei vidutinės raumenų jėgos, geros pusiausvyros ir koordinacijos. Treniruotes veda kineziterapeutas – treneris, o grupėje sportuoja iki 6 žmonių

Jėgos ir ištvermės lavinimas gerina žmogaus ne tik fizinį, bet ir funkcinį pajėgumą. Funkcinis pajėgumas apibrėžiamas kaip gebėjimas be didesnio vargo atlikti kasdienius fizinius darbus ar užduotis tiek namų aplinkoje, tiek ir profesionaliame sporte. Funkciniam treniravimui būdingas kompleksinis ir visapusiškas požiūris į kūną, todėl treniruotėje visuomet derinami jėgos, ištvermės, stabilumo ir mobilumo komponentai.

Funkcinė treniruotė pasižymi diaugiasąnariniais įvairių krypčių, besikeičiančio tempo ir intensyvumo pratimais, reikalaujančiais judesių kontrolės, kūno šerdies stabilumo ir jėgos. Pratimai dažniausiai atkartoja judesius, atliekamus kasdienėje veikloje ar sporte. Treniruotėje naudojami funkciniai treniruokliai (TRX diržai, GYMSTICK lazdos), įvairūs svareliai, kamuoliai, gumos, nestabilios plokštumos.

Išbandyk Sveiko sporto klubą NEMOKAMAI

Užsiregistruok ir išbandyk mūsų treniruotę visiškai NEMOKAMAI.

Maksimali jėga, ištvermė,

pusiausvyra ir koordinacija

Funkciniai pratimai su

įvairiomis priemonėmis

Didelio intensyvumo treniruotė

Mankštos priemonės

  • Norite pradėti sportuoti?

    Registracija ir papildoma informacija telefonu +370 673 04464 arba el. paštu info@sveikatosgama.lt

  • Kontaktai