Klientų atsiliepimai

Registruotis galite telefonu 867304464 arba užpildžius žemiau esančią formą:

Registracija pirmąjai ir NEMOKAMAI treniruotei

Pranešimo tekste įrašykite Jums patogų treniruočių laiką.

Grupinės treniruotės klinikoje „Sveikatos gama“

 • Dirbantiems sėdimą darbą

  Grupinės treniruotės skirtos mažai judantiems ir dirbantiems sėdimą darbą. Reguliariai sportuodami sustiprėsite fiziškai, išvengsite pasikartojančio nugaros ar sąnarių skausmo ir sumažinsite traumų riziką.

 • Ilgą laiką nesportavusiems

  Grupinės treniruotės skirtos Ilgą laiką nesportavusiems ir norintiems vėl sugrįžti į sportą. Sportuosite su specialisto priežiūra: kineziterapeutas apmokys Jus taisyklingai atlikti pratimus.

 • Jaučiantiems skausmus

  Jeigu skundžiatės nugaros ar sąnarių skausmais, sudarysime Jums individualią gydomąją pratimų programą. Sportuosite su specialistu, o pasijutę geriau ir sustiprėję, galėsite vėl džiaugtis savo mėgiama veikla.

 • Norintiems saugiai sportuoti

  Grupinės treniruotės skirtos norintiems saugiai ir sveikai sportuoti bet pagerinti savijautą. Sportuodami su specialistų priežiūra, fiziškai sustiprėsite ir užkirsite kelią traumoms ir judėjimo sistemos sutrikimams.

 • Nedidelės grupės

  Kurdami interjerą, dėmesį skyrėme ne tik grožiui, bet ir funkcionalumui. Mūsų erdvės pritaikytos individualiam gydymui ir grupiniams užsiėmimams mažose grupelėse (iki 7 žmonių).

 • Kvalifikuoti kineziterapeutai

  Mūsų klinikoje dirbantys specialistai nuolat kelia savo kvalifikaciją ir gerina profesinius įgūdžius specializuotuose mokymuose ir seminaruose bei seka naujausias gydymo tendencijas.

Treniruočių ir mankštų tipai

Sporto treniruočių ir mankštų nauda mūsų sveikatai

 • Esant mažam fiziniam aktyvumui didėja rizika susirgti

  Esant mažam fiziniam aktyvumui didėja rizika susirgti šiomis ligomis: smegenų insultu, miokardo infarktu, padidėjusiu kraujospūdžiu, cukriniu diabetu, storosios žarnos ir krūties vėžiu, aukštu cholesterolio kiekiu kraujyje, nutukimu, sąnarių artritu, Parkinsono liga ir kt.

 • Grupinėse sporto treniruotėse formuojame sveikus kaulus, sąnarius ir raumenis

  Atliekant jėgos pratimus greičiau atsistatome po traumos, palaikome ir didiname ištvermę, jėgą. Fizinių pratimų metu stipriau apkrauname kaulus, todėl didėja kaulų tankis. Tai labai svarbu moterims, turinčioms osteopeniją (sumažėjęs kaulų tankis) ir osteoporozę (kaulų išretėjimas).

 • Grupinės sporto treniruotės padeda koreguoti laikyseną

  Didelės amplitudės judesiai ir mostai palaiko sąnarių judrumą ir paslankumą. Tempdami raumenis koreguojame laikyseną ir pristabdome sąnarių dėvėjimąsi. Atlikdami pusiausvyrą gerinančius pratimus (ant nestabilių plokštumų, stovint ant vienos kojos ar užsimerkus) mažiname riziką paslysti, nukristi ir susižeisti.

 • Grupinės sporto treniruotės mažina stresą, nerimą ir pageriną psichologinę savijautą

  Mankštinantis, mūsų kūnas išskiria endorfiną (skausmą slopinantis ir nuotaiką pakeliantis hormonas). Atlikdami pratimus koncentruojamės į mankštą. Todėl pamirštame išorinius rūpesčius ir mus slegiančias bėdas. Reguliariai mankštinantis susibalansuoja hormoninė sistema, o to pasekoje mažėja nuotaikų kaitos.

 • Grupinės sporto treniruotės mažina socialinį užsisklendimą

  Sportuodami grupiniame užsiėmime susipažįstame su kitais žmonėmis, bendraujame. Kineziterapijos klinikoje „Sveikatos Gama“ organizuojame klubo narių susitikimus, seminarus ir laisvalaikio išvykas.

Fiziniai pratimai ženkliai sumažina tikimybę susirgti lėtinėmis ligomis. Reguliarus fizinis aktyvumas formuoja sveikus kaulus, sąnarius ir raumenis. Taip pat mažina nerimą, stresą ir gerina bendra fizinę ir psichologinę savijautą.