...

Darbas kineziterapeutui

Darbas kineziterapeutui: nuolat ieškome kineziterapeutės (-o) vesti individualius bei grupinius užsiėmimus. Galimas tiek pilno etato užimtumas, tiek dalinio etato užimtumas.

Darbas kineziterapeutui – kineziterapeuto reikalavimai:

  • Aukštasis išsilavinimas,

  • Noras nuolat tobulėti, mokytis ir tapti savo srities profesionalu,

  • Energingumas bei pozityvumas,

  • Komunikabilumas.

Pageidautina panašaus pobūdžio patirtis, tačiau apsvarstysime visus kandidatus. Be patirties apmokysime. Susisieksime tik su atrinktais kandidatais.

 

Kineziterapeuto darbas “Sveikatos gamoje”

„Sveikatos gamoje“ Jūsų laukia jauki darbo aplinka bei jaunatviškas ir draugiškas kolektyvas, sudarytas iš kineziterapijos profesionalų. Pasirūpinsime, kad turėtumėte idealias sąlygas tobulėti savo srityje besimokant iš kolegų ir įrodysime, kad kineziterapeuto darbas yra puikus karjeros pasirinkimas. Nuolat besikeičiantys klientai ir dinamiškas darbo pobūdis tikrai neleis nuobodžiauti.

Klinikoje dirbame su nauja įranga, patogiose ir jaukiose patalpose, kad ir klientui, ir kineziterapeutui užsiėmimai būtų komfortabilūs. Mums labai svarbu komunikacija ir atviras bendravimas, kad kartu galėtume pasiekti geriausių rezultatų ir pateisinti vieni kitų lūkesčius. „Sveikatos gama“ gali būti vieta, kurioje sėkmingai tęsiasi arba prasideda kineziterapeuto karjera!

Atsiųskite kelis sakinius apie save ir CV el. paštu: info@sveikatosgama.lt

Jeigu turėsime ką pasiūlyti, iš karto susisieksime!

Atlyginimas priklauso nuo kvalifikacijos, patirties ir darbo krūvio.

darbas kineziterapeutui kaune atliekamas