...

Nugaros masažas

Nugaros masažas yra vienas populiariausių mūsų klinikoje atliekamų masažų. Greičiausiai taip yra dėl to, jog nugara kasdieninėje veikloje gauna labai daug apkrovos, visgi apatinė nugaros dalis yra atsakinga net už pusės kūno svorio išlaikymą ir yra žmogaus gravitacijos centras. Dėl šios priežasties nugaros sveikata tiesiogiai atsiliepia viso kūno sveikatai ir yra itin svarbu ją tinkamai prižiūrėti. Masažas yra patikrintas būdas spręsti daugybę su nugara susijusių problemų ir veikia kaip puiki prevencinė priemonė užkirsti joms kelią ateityje. Nugaros masažas padeda pasijusti geriau ne tik fiziškai, bet ir emociškai.

nugaros masazas kaune

Nugaros masažo nauda sveikatai

Tinkamai atliekamas nugaros masažas pasižymi daugybe teigiamų poveikių. Jis gerina kraujotaką, skatina gijimą, teigiamai veikia emocinę būklę, mažina įtampą ir gydo nugaros skausmus.

 

Skatinama kraujo cirkuliacija

Atliekamas kvalifikuoto specialisto, masažas suaktyvina kraujo cirkuliaciją kūne. Dėl šios priežasties raumenys gauna daugiau deguonies ir greitinamas skaudamų, uždegiminių, sustingusių nugaros vietų gijimas. Taip pat,  masažo metu suaktyvinamas skysčių judėjimas kūne, padedama jiems pasiskirstyti tolygiau. Tokiu būdu nuslūgsta tinimas ir padedama jo išvengti ateityje.

 

Nugaros masažas mažina raumenų įtampą

Masažas yra raumenų manipuliacijos forma. Todėl nesvarbu, kokį masažo stilių pasirinktumėte, siekiama to paties tikslo: atpalaiduoti, atkurti ir suaktyvinti raumenis. Tik tuomet, kai raumuo yra atsipalaidavęs, jį galima atstatyti ir sugrąžinti į tinkamą būklę. Tai ne tik sumažina skausmą, tačiau ir pagreitina gijimo procesą.

 

Nugaros masažo metu išskiriami endorfinai

Nugaros skausmas yra labai nemalonus pojūtis, galintis sukelti stresą, pakenkti darbo ir mokslo rezultatams. Žinoma, tai galima pasakyti apie įvairias skausmo rūšis, tačiau reikia nepamiršti, kokią svarbą kūno funkcionavime užima nugara. Moksliškai įrodyta, kad masažo metu išskiriami endorfinai (laimės hormonai) padeda atsipalaiduoti ne tik fiziškai, bet ir emociškai. Būtent dėl to masažas padeda sumažinti stresą, emocinę įtampą ir prisideda prie emocinės būklės gerinimo. Be abejonės, sveikos mintys daro itin didelę įtaką ir kūno sveikatai.

 

Nugaros masažas mažina nugaros skausmus

Yra daug tyrimų, įrodančių, kad nugaros masažas padeda gydyti skausmus viršutinėje ir apatinėje nugaros dalyje. Taisyklingai atliekamas masažas gali padėti gydyti ne tik ūminius, bet ir lėtinius nugaros skausmus, užtikrinant ilgalaikį poveikį. Vis dėlto, geriausias rezultatas pasiekiamas bendradarbiaujant su kineziterapeutu ir kartu taikant keletą metodų. Masažas, naudojamas kartu su fizine veikla, laikysenos tobulinimu ir terapija, gali padėti saugiai ir efektyviai atsikratyti net ir įsisenėjusių nugaros skausmų.

 

Rinkitės profesionalus: nugaros masažas Kaune klinikoje “Sveikatos gama”

Jeigu dirbate sėdimą darbą, susiduriate su nugaros skausmais ar siekiate sumažinti raumenų įsitempimą bei stresą – rekomenduojame užsiregistruoti, nes nugaros masažas Kaune klinikoje “Sveikatos gama” Jums bus puiki išeitis. Mūsų klinikoje dirbantys kvalifikuoti specialistai prisitaikys prie kiekvieno poreikių ir sveikatos būklės, atrinkdami tinkamiausias technikas.

 Nedelskite pasirūpinti savo sveikata – užsirašykite nugaros masažui mūsų klinikoje Kaune.

  • Registracija telefonu +37067304464

    Arba užpildžius registracijos formą.

  • Registracija

Klientų atsiliepimai