...

Kodėl verta rinktis kineziterapijos kliniką “Sveikatos gama”?

Mūsų kineziterapijos klinikoje “Sveikatos gama” dirba kompetetingi ir aukštąjį kineziterapijos išsilavinimą turintys kineziterapeutai, kurie padės Jums greitai pasveikti. Siūlydami platų gydymo metodų spektrą užtikriname, kad mūsų klientai greitai vėl atgaus gyvenimo džiaugsmą ir galės judėti be skausmo. Gydymo planus rengiame tik pagal moksliškai patvirtintus gydymo metodus, todėl galėsi jaustis saugiai ir ramiai, kad Jūsų sveikatos būklė tikrai pagerės su kiekvienu apsilankymu. Mūsų kineziterapeutai padės Jums pamiršti skausmus bei sugrįžti į aktyvų gyvenimo būdą.

Ar man tinkama kineziterapija?

Kineziterapija gali padėti kiekvienam žmogui, kuris jaučia įvairius skausmus (nugaros, kaklo, sąnarių, raumenų), yra patyręs traumą, turi laikysenos problemų, ar tiesiog nori pagerinti fizinę sveikatą. Kineziterapijos metu yra gerinama Jūsų pusiausvyra, lankstumas, ištvermė, jėga bei bendra sveikatos būklė. Kineziterapija padės Jums išlikti aktyviems ir judėti be skausmo kiekvieną dieną. Jeigu nežinote ar kineziterapija gali Jums padėti, paskambinkite mums telefonu +370 673 04464 ir mūsų kineziterapeutai suteiks iki 10 minučių nemokamą konsultaciją telefonu, kurios metu sužinosite ar kineziterapija yra Jums tinkamas ir reikiamas gydymo būdas.

Kada kineziterapeutas gali padėti?

Jaučiant nugaros skausmus

 •  esant lėtiniams ir ūmiems nugaros skausmams (juosmeninėje bei krūtininėje dalyje, tarp menčių ar pečių juostoje);
 • esant plintantiems skausmams į galūnes judesio metu ar po ilgalaikio sėdėjimo, stovėjimo;
 • jaučiant diskomfortą miego metu ar visos paros metu;
 • esant stuburo iškrypimams: netaisyklingai laikysenai, padidėjusiai ar sumažėjusiai stuburo kifozei ar lordozei, skoliozei;
 • esant raumenų tonuso ar išsivystymo disbalansui;
 • patyrus traumas, kai reikalingas raumenų ir sąnarių atstatymas.

Jaučiant sąnarių skausmus

 • esant nestabiliems sąnariams;
 • esant raiščių, sausgyslių, raumenų patempimams, įtrūkimams ar po operacijų;
 • esant skausmui sąnariuose, judesių amplitudės sumažėjimui, bei skausmams judesių ar krūvio metu;
 • esant liekamiesiems reiškiniams, kontraktūroms po kaulų lūžių;

Vaikams

 • esant netaisyklingai laikysenai, stuburo iškrypimams;
 • esant plokščiapėdystei;
 • esant „X“ ar „O“ kojų formai.

Kokius gydymo metodus naudosite?

Tęsiant gydymą po pirminės kineziterapeuto konsultacijos atliekamos individualios gydomosios procedūros. Procedūros metu, priklausomai nuo sudaryto gydymo plano, kineziterapeutas gali mokyti gydomųjų fizinių pratimų, gali atlikti manualinę terapiją, masažo elementus, fizioterapiją, teipavimą, bei kitus kineziterapinius gydymo metodus. Kineziterapeutas Jus informuos koks gydymo būdas yra pats efektyviausias ir tinkamiausias gydant Jūsų negalavimą, traumą ar ligą.

Ko tikėtis pirminės kineziterapeuto konsultacijos metu?

Pirminės kineziterapeuto konsultacijos metu kineziterapeutas apžiūrės Jus, atliks išsamų problemos, ligos ar traumos tyrimą ir įvertinimą, kurio metu:

 • išsiaiškinama ligos/traumos/skausmo istorija;
 • atliekami testai ir matavimai;
 • įvertimama laikysena ir judesiai;

Atlikus įvertinimą, gauti rezultatai aptariami su pacientu ir parenkamas individualus gydymo planas ar pateikiamos rekomendacijos.

Kiek laiko užtruks konsultacija ar procedūra?

Kineziterapijos konsultacija užtrunka 50 – 60 minučių, kineziterapijos procedūra, individuali treniruotė užtrunka 45 – 60 minučių.

Ką turėtumėte daryti po kineziterapijos procedūrų?

Vieniems pacientams užtenka tik gydymo procedūrų kurso mūsų kineziterapijos klinikoje. Kitiems pacientams yra svarbu atlikti “namų darbus” ir užduotus fizinius pratimus atlikti namuose. Dar viena išeitis gali būti sportavimas mūsų grupinėse mankštose. Labai svarbu palaikyti gerą fizinę būklę mankštinantis bei sportuojant tam, kad skausmai ar trauma nepasikartotų.

Kaip greitai galite priimti konsultacijai ar procedūrai?

Dažniausiai galime Jus užregistruoti kelių dienų bėgyje nuo susisiekimo su mumis. Jei situacija skubi priimsime Jus ankščiau.

Kiek kartų reikės apsilankyti?

Po pirminės konsultacijos, įvertinęs Jūsų būklę kineziterapeutas galės pasakyti kiek papildomų procedūrų Jums reikės. Reikiamų procedūrų skaičius kiekvienam pacientui yra skirtingas ir priklauso nuo kelių faktorių:

 • Negalavimo, traumos, ar ligos rūšies;
 • Negalavimo, traumos ar ligos rimtumo;
 • Jūsų gyvenimo stiliaus ir fizinė būklės iki negalavimo, traumos ar ligos;
 • Gijimo tempo bei nuo to kaip nuosekliai laikotės gydymo plano.

Kaip apsirengti?

Patariama dėvėti laisvą aprangą, kad apžiūros bei gydymo metu kineziterapeutai galėtų lengvai prieiti prie reikiamos gydyti kūno vietos. Pavyzdžiui, jei negalavimas kelių srityje, tuo atveju patariama dėvėti šortus. Jei turite negalavimą pečių srityje, tada laisvi marškinėliai yra puikus pasirinkimas, o esant negalavimui juosmens srityje laisvi marškinėliai ir laisvos kelnės leis mums atlikti išsamų tyrimą.

Ar reikalingas šeimos gydytojo siuntimas?

Šeimos gydytojo siuntimas yra nebūtinas, kad pradėtumėte gydymą mūsų kineziterapijos klinikoje. Tačiau jei turite sveikatos dokumentus, ar ligos išrašus iš šeimos gydytojo, rekomenduojame juos atsinešti, nes tai padės geriau įvertinti Jūsų sveikatos būklę.

Ar bendradarbiaujate su draudimo kompanijomis?

Tiesiogiai su draudimo kompanijomis nebendradarbiaujame. Mes išrašysime Jums sąskaitą faktūrą, kurią galėsite pateikti savo draudimo kompanijos atstovui.

Ar teritorinė ligonių kasa Jūsų paslaugas kompensuoja?

Ne, mūsų paslaugos iš teritorinės ligonių kasos nėra kompensuojamos.

Ar kalbate angliškai?

Taip, konsultacijos metu kineziterapeutai gali bendrauti ir anglų kalba.

Kokios yra Jūsų paslaugų kainos?

Visa kainas rasite puslapyje KAINOS.

Kaip užsiregistruoti?

Užsiregistruoti galite užpildžius registracijos formą, arba susisiekus su mumis telefonu +370 673 04464 arba el. paštu info@sveikatosgama.lt. Mes Jums suteiksime visą reikiamą informaciją bei užregistruosime Jus.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.