...

Kai atėjau į pirmąją konsultaciją, man skaudėjo viską: pečius, galvą, nugarą, alkūnę, riešą, klubą. Be pagalbos negalėdavau apsipirkti parduotuvėje, nes nepakeldavau pirkinių krepšio. Gydytojai sakė padėti negali, reikia keisti gyvenimo būdą. Tuo tarpu “Sveikatos gama” kineziterapijos klinikoje Andrius paaiškino ne tik mano skausmų priežastis, bet ir labai profesionaliai ir kruopščiai atrinko pratimus, kurių pagalba jau po kelių savaičių jaučiausi geriau, o po dviejų mėnesių atgavau ne tik gerą savijautą, bet ir gyvenimo džiaugsmą. Gitana

Jau ne pirmi metai naudojuosi ”Sveikatos gamos” vyr. kineziterapeuto Andriaus Fedosejevo sudarytų pratimų nauda. Pirmą kartą atėjau su 2 metų skausmu petyje, kurio nenuramino net vaistai. Andrius parinko tinkamus pratimus ir masažą. Po aštuonių apsilankymų užspaustas nervas buvo atlaisvintas ir skausmas dingo. Po tokių “stebuklų” pradedi tikėti žmogumi ir juo pasitiki. Dėkoju už suteiktą sveikatą ir nuoširdų atsidavimą savo darbui.  Ramutė M.

Prieš apsilankant pirmą kartą klinikoje, negalėjau iš skausmo pakelti rankų, labai skaudėjo pečiai. Ir tik kineziterapeuto Andriaus dėka, parinkus man tinkamus pratimus galiu ir vėl mėgautis gyvenimu. Śirdingai Jums dėkoju, Jūs esate tikras savo srities profesionalas. Rekomenduoju visiems.  Steisė J.

Kreipiausi į kliniką dėl kojos skausmo. Po visų tyrimų paaiškėjo, kad skauda dėl to, jog išvarža spaudžia nervą. Prireikė tik penkių savaičių „nesudėtingų“ pratimų tam, kad skausmas išeitų, o gyvenimo džiaugsmas grįžtų! Sandra K.

Labai teigiamai vertinu visą pagalbą, patarimus, aptarnavimą, suteiktas žinias. Be galo didelis atsidavimas darbui, išmanymas, pagrįsta metodika ir sprendimai. Labai dėkoju už greitai suteiktą pagalbą! Justina J.

Labai džiaugiuosi, kad radau šią kliniką, kuri padėjo ir vis dar padeda judėti taisyklingai ir be skausmo. Visiems aplinkiniams rekomenduoju ir patariu apsilankyti, nebūtinai turint bėdų, bet ir profilaktiškai išmokti mylėti savo nugarą! Vitalija M.

Andrius ir kiti kineziterapeutai žino viską apie mūsų sąnarius, raumenis, nervų sistemą ir moka padaryti mus sveikus, panaikinti skausmus. Zita S.

Tik patys geriausi atsiliepimai! Jaukios patalpos, mažos grupės, malonūs ir visada pasiruošę patarti treneriai, profesionali priežiūra sportuojant, įdomios ir nuolat kintančios treniruotės. Ačiū!  Dovilė S.

Geriausia vieta norintiems atsikratyti nugaros skausmų ir sustiprinti raumenis. Nuostabu, kaip gali ramia sąžine sportuoti ir žinai, jeigu neteisingai atlieki pratimą, iš karto pataisot, pasakot, į ką būtina atkreipti dėmesį. Anželika V.

Labai džiaugiuosi, kad atradau ir lankausi šioje klinikoje. Personalui būdingas geranoriškumas, novatoriškumas, rūpestingumas, kantrybė ir kvalifikuotumas. Ačiū visam kolektyvui už pastangas ir pagalbą sveikatos gerinimo kelyje. Valerija Ž.

Esame laimingi suradę sau tinkamą sportą, kuris stiprina kūną, gerina pusiausvyrą, kartu ir mankštą, tempimo pratimus. Labai dėkingi Andriui už atsidavimą, didelę pagarbą, visuomet motyvuojantį, padrąsinantį žodį, už perduodamas žinias. Jolita B. ir Kęstutis B.

Ačiū „Sveikatos gamai“ už malonią staigmeną ir dėmesį, kineziterapeutei Austėjai – už puikų masažą, kineziterapeutei Laurai – už tobulas mankštas. Daiva J. 

Puikūs kineziterapeutai. Jauki atmosfera, pastebimas ir jaučiamas rezultatas. 🙂 Gitana Š.

Puikiai žino savo darbą, dėmesingi. Mankštos labai pagerino mano savijautą. Gražina P.

Ačiū už nuoširdų darbą. Virginijus L.

Atradau savo mėgiamą sportą Labai labai gera atmosfera, super treneriai. Ačiū Jums už gerą savijautą! Daiva J.

Šiaip viskas man patinka, o labiausiai trenerė Laura. Kai anksti atsikeldavau, nenorėdavau eiti, bet prisimenu muziką ir kai papokštauju, visi nusijuokia. Aišku kartais sunku, bet tai patinka, nes auga raumenys. O brolis mane erzina, nes as gaunu lengvesnius pratimus. 🙂 Austėja (11m.)

Palikite atsiliepimą apie mūsų paslaugas:

    Jūsų vardas*

    Atsiliepimas

    Aš patvirtinu, kad esu susipažinęs su įmonėje taikoma Privatumo politika ir sutinku, kad mano asmens duomenys būtų tvarkomi ja remiantis.