Kam grupinės treniruotės skirtos?

Grupinės treniruotės skirtos žmonėms, norintiems saugiai ir sveikai sportuoti, pagerinti savo savijautą, sustiprinti, pagerinti patvarumą, kūno balansą. Taip pat, grupinės treniruotės žmonėms dirbantiems sėdimų darbui, taip pat tiems, kurie mažai juda dienos metu.

Mūsų kineziterapeutai gali pritaikyti grupinę treniruotę (jos krūvį, intensyvumą, specialias pratimus) ir tiems, kurie jaučia nugaros, kaklo ar sąnarių skausmą.

Grupinė mankšta padės išsikelti judėjimo problemas.

Jei ilgai nesportavote, treniruotės puikiai tinka Jums kaip priemonė saugiai sugrįžti į mėgstamą sportą. Treniruočių metu sutvirtėsite, pagerinsite lankstumą ir taip užtversite kelią įvairioms sporto traumoms.

Galėsite saugiai tęsti savo mėgstamas sporto šakos treniruotes.

Kodėl verta sportuoti grupinėse treniruotėse?

Sustipresite fiziškai ir jausitės sveikesni  – treniruotėse sportuosite su specialistu priežiūra.

Profesinis kineziterapeutas ne tik mokys Jus kaip teisingai atlikti pratimus, bet ir prižiūrės grupinių treniruočių metu. Konsultuos iškilus įvairioms problemoms (pvz., suskaudus petį per treniruotę).

Pagerinsite savo gyvenimo kokybę – jei skundžiatės nugaros ar sąnarių skausmais, sudarysime Jums individualią gydomąją pratimo programą.

Kineziterapeutas mokys regulingai atlikti pratimus. Geriau pasijutę ir sustiprėję, galėsite džiaugtis savo mėgstama veikla.

Kokie grupinių treniruočių privalumai?

Mažos grupės – sportuoja ne daugiau kaip 6 žmones, todėl visada būsite prižiūrimas specialistu ir teisingai atliksite pratimus.

Išskirtinis dėmesys – užsiėmimus vedantis medicininis išsilavinimas turintis specialistas

Jis ne tik prižiūrės Jus treniruočių metu, bet pertraukų metu galės trumpai konsultuoti sveikatos klausimais. (Pvz., Jei turite pūslės skausmą).

Jauki aplinka – kurdami interjerą, dėmesį skyrėme tam, kad jaustumėtės kaip namuose!

  • Pradėkite sveikai sportuoti jau dabar!

    Registracija telefonu +37067304464 arba el. paštu info@sveikatosgama.lt

  • Kontaktai