...

Du trečdaliai žmogaus kūno yra sudaryti iš kaulų ir raumenų, todėl ši judėjimo sistema privalo funkcionuoti  kaip vientisas sveikas organas. Gydomieji fiziniai pratimai ir iš jų sudaryta mankša yra aktyvi, pagrįsta judėjimu, gydymo metodika.

Fizinių pratimų terapija – tai individuali  gydomųjų fizinių pratimų programa skirta pasiekti tam tikrus gydymo ar sveikatinimo tikslus. Jos tikslas – atstatyti sutrikusią skeleto – raumenų sistemos funkciją, mažinti skausmą sukeltą traumos ar kito sveikatos sutrikimo. Gydomųjų fizinių pratimų terapiją gali taikyti tik aukštąjį medicininį išsilavinimą turintys kineziterapeutai (kinesis – lot. judesys, terapia – gydymas), todėl, kad yra labai svarbu pratimus parinkti tinkamus, kad nebūtų pažeistos silpnosios kūno vietos.

Gydomieji fiziniai pratimai ir individualios programos sudaromos, pacientams turintiems judėjimo sistemos sutrikimų  – jaučiantiems nugaros ar sąnarių skausmus. Taip pat esant bendram organizmo nusilpimui, mažam fiziniam aktyvumui, dirbant sėdimą darbą ar tiesiog norint pagerinti savijautą ir sveikiau gyventi.

Esant specifiniam sutrikimui ar skausmui, kineziterapeutas atlieka detalų problemos ištyrima. Surenkama paciento ligos istorija, vertinama laikysena, raumenų jėga ir balansas, atliekami testai ir matavimai. Radus problematiškas struktūras, nusilpusius raumenis ir kitus nusiskundimą įtakojančius faktorius, pacientas mokomas atlikti gydomuosius fizinius pratimus ir sudaroma individuali pratimų programa.

Mūsų klinikoje dirbantys specialistai nuolat kelia savo kvalifikaciją ir gerina profesinius įgūdžius specializuotuose mokymuose ir seminaruose, seka naujausias gydymo tendencijas ir remiasi tik mokslu pagrįsta praktika.

Jeigu ieškote profesionalaus gydymo ar norite tiesiog gyventi sveikiau, tuomet mūsų kineziterapeutai Jums mielai padės.

  • Pasikonsultuokite su specialistu telefonu +370 673 04464

  • Kontaktai
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.