darbas kineziterapeutui kaune atliekamas

Gydomoji mankšta

Gydomoji mankšta skirta žmonėms, turintiems judėjimo sistemos sutrikimų ir jaučiantiems nugaros ar sąnarių skausmus. Užsiėmimus veda medicininį išsilavinimą turintis judesio specialistas. Vienu metu sportuoja iki 6-7 žmonių. Grupės sudaromos pagal sutrikimo pobūdį ir fizinį pajėgumą (Pvz.: jaučiantys juosmens skausmus sportuoja vienoje grupėje, o kaklo skausmus jaučiantys – kitoje).

Gydomąsias treniruotes rekomenduojame pradėti po asmeninės kineziterapeuto konsultacijos. Jos metu, specialistas surinks Jūsų ligos istoriją, įvertins laikyseną ir raumenų tonusą, atliks specialius testus ir matavimus. Po išsamaus problemos ištyrimo, kineziterapeutas objektyviai įvertins situaciją, paskirs Jus į konkrečią grupę ar papildomai sudarys gydymo planą.

Treniruotės metu kineziterapeutas parenka specifinius gydomuosius fizinius pratimus, kurie tiesiogiai veikia problemą ir stiprina nusilpusius raumenis. Gydomoji mankšta yra nedidelio intensyvumo, akcentuojamas taisyklingas pratimų atlikimas. Vienu metu sportuoja nedaug žmonių, todėl specialistas skirs pakankamai dėmesio kiekvienam sportuojančiam. Netaisyklingai atliekamas pratimas neliks nepastebėtas.

Gydomoji mankšta padės sustiprinti nusilpusius raumenis, koreguoti laikyseną ir tiesiogiai gerinti probleminę zoną. Sustiprėję fiziškai ir pasijutę geriau galėsite pradėti sportuoti intensyviau – pereiti į sportinių treniruočių grupę.

Kam skirta gydomoji mankšta:

  • Turintiems problemų su stuburu, bei tarpslankstelinio disko išvaržą;
  • Jaučiantiems sąnarių skausmus, kenčiantiems nuo artrito ar artrozės;
  • Dirbantiems sėdimą darbą ir mažai judantiems – fizinis neaktyvumas mažina darbingumą ir blogina darbo kokybę;
  • Vaikams ir paaugliams, turintiems stuburo iškrypimą – skoliozę, netaisyklingą laikyseną ar plokščiapadystę;
  • Moterims po gimdymo jaučiančioms nugaros ir dubens skausmus, kenčiančioms nuo šlapimo nelaikymo.

Nuolatinė kineziterapeuto priežiūra

Gydomieji pratimai

Mažo intensyvumo treniruotė

  • Norite pradėti?

    Registracija ir papildoma informacija telefonu +370 673 04464 arba el. paštu info@sveikatosgama.lt

  • Kontaktai