KONSULTACIJA

 • Pirminė kineziterapeuto konsultacija
  €60

Konsultuojame dėl nugaros ar sąnarių skausmų, stuburo iškrypimų, laikysenos pakitimų, sportinių traumų ir kt. judėjimo sistemos sutrikimų. Konsultacijos metu kineziterapeutas su Jumis detaliai aptars nusiskundimo/ligos istoriją, įvertins laikyseną, aktyvius ir pasyvius judesius, raumenų jėgą. Reikalui esant atliks specialius ortopedinius ir neurologinius testus probleminių zonų įvertinimui. Po ištyrimo, specialistas paaiškins kokia yra tikroji nusiskundimo priežastis, sudarys individualų, tik Jums skirtą, gydymo planą ar pateiks rekomendacijas ateičiai.

 • Kineziterapeuto konsultacija esant vaiko stuburo iškrypimui (skoliozei) (iki 50 min.)
  €60

Vaikams skoliozės gydymą  būtina pradėti kuo anksčiau – kol iškrypimas nepadidėjo dėl staigaus augimo. Konsultacijos metu, specialistas įvertins skoliozės laipsnį, progresavimo riziką ir korekcijos galimybes. Konsultuos tėvus apie tolimesnį gydymą, sudarys gydymo planą remiantis „Schroth“ metodika.

 • Kineziterapeuto konsultacija norintiems pradėti sportuoti (iki 50 min.)
  €60

Traumų ir skausmų profilaktikai, prieš pradedant bet kokį naują fizinį krūvį, rekomenduojame pasikonsuluoti su kineziterapeutu. Kineziterapeutas įvertinęs jūsų fizinę būklę, laikyseną, sąnarių paslankumą, nustatys ar esate pasirengęs/-usi naujai fizinei veiklai, pateiks rekomendacijas ar sudarys asmeninį treniruočių planą.

DIAGNOSTIKA

 • Profilaktinis stuburo būklės, liemens stabilumo ir laikysenos įvertinimas (iki 50 min.)
  €60

Rekomenduojame šį ištyrimą žmonėms, besirūpinantiems savo nugaros sveikata. Sužinosite viską apie savo stuburą, laikyseną. Kineziterapeutas patars kaip išlaikyti stuburą sveiką ir nekentėti nugaros skausmų. O esant problemoms, sudarys individualų gydymo planą. Apžiūros metu, specialistas  įvertins Jūsų stuburo paslankumą, laikyseną, liemens stabilumą. Atliks specialius testus, skirtus stuburo būklės vertinimui.

Šis ištyrimas skirtas tiek sportininkams, tiek aktyviems ir sportuojantiems žmonėms. Ištyrimo metu sužinosite daugiau apie savo judėjimo sistemos būklę, laikyseną ir fizinį pasirengimą. Su kineziterapeuto priežiūra atliksite Funcinių judesių vertinimo testus, naudojant specialią FMS diagnostikos įrangą. Kineziterapeutas įvairiomis technikomis įvertins Jūsų pagrindinių raumenų jėgą ir elastingumą, sąnarių paslankumą. Esant raumenų disbalansui, laikysenos pakitimams ar kt. priežastims, didinančioms traumų riziką, kineziterapeutas sudarys individualią korekcinę programą ar pateiks rekomendacijas ateičiai.

KINEZITERAPINIS GYDYMAS

 • Individuali kineziterapijos procedūra (45 min.)
  €50

Tęsiant gydymą po kineziterapeuto konsultacijos atliekamos individualios gydomosios procedūros. Procedūros metu, priklausomai nuo sudaryto gydymo plano, kineziterapeutas gali mokyti gydomųjų fizinių pratimų gali atlikti mobilizacijas, masažo elementus, fizioterapiją,  teipavimą, bei kitus kineziterapinius gydymo metodus.

SKOLIOZĖS GYDYMAS

 • Individuali kineziterapijos procedūra skoliozei gydyti (Schroth metodu) (50 min.)
  €50

Skoliozės gydymas „Schroth“ metodu gali būti taikomas bet kokio amžiaus pacientams, visose gydymo stadijose: t.y. prieš ar po operacijos, ypač tais atvejais kuomet operacija nėra atliekama.

GYDOMOSIOS MANKŠTOS

 • Individuali gydomoji mankšta (50 min.)
  €40
 • 4 individualios gydomosios mankštos
  €150

Gydomoji mankšta skirta pacientams, turintiems įvairių judėjimo sistemos sutrikimų (nugaros skausmai, stuburo iškrypimai, sąnarių skausmai), sergantiems neurodegeneracinėmis ligomis (išsėtinė sklerozė, parkinsono liga, insultas), kardiologinėmis, plaučių ligomis ar esant vaiko raidos sutrikimams. Su pacientu asmeniškai dirba kvalifikuotas kineziterapeutas.

TRENIRUOTĖS SU KINEZITERAPEUTU

 • Individuali treniruotė su kineziterapeutu (50 min.)
  €30
 • 8 individualios treniruotės su kineziterapeutu  
  €210

Šios treniruotės – tai individualios mankštos su kineziterapeutu, kurių metu Jums bus skirtas visapusiškas kineziterapeuto dėmesys Jūsų pasirinkto ar paskirto tikslo siekimui (pvz. raumenų disbalanso panaikinimui, potrauminiam fiziniam pasirengimui ar fizinės jėgos didinimui). Prieš pradedant užsiėmimus būtina kineziterapeuto konsultacija.

GRUPINĖS KINEZITERAPINĖS MANKŠTOS

 • Visos grupinės mankštos (2 kartus per savaitę, galioja 1 mėnesį)
  €75
 • Visos grupinės mankštos (3 kartus per savaitę, galioja 1 mėnesį)
  €105
 • Visos grupinės mankštos (vienas apsilankymas)
  €15

MASAŽAI

 • Masažas (60 min)*
  €50
 • 5 masažų po 60 min. kursas*
  €225

* masažo technikos tipas parenkamas kineziterapeuto, pagal paciento būklę bei nusiskundimus; masažas atliekamas, kaip technikos elementas kineziterapinės procedūros metu.

KITOS PASLAUGOS

 • Asmeninės pratimų programos treniruoklių salei sudarymas (konsultacija iki 50 min + dvi individualios treniruotės po 60 min.)
  €140

Rekomenduojame norintiems susidaryti efektyvią ir sveiką asmeninę funkcinių treniruočių programą. Mūsų kineziterapeutai asmeniškai įvertinę Jūsų judėjimo sistemos būklę, atlikę specialius sportinius testus sudarys individualią pratimų programą. Kiekvieno vizito metu išmoksite vienos dienos pratimus, atliekamus salėje. Pratimus mokysitės atlikti kartu su kineziterapeutu, kiekvieno pratimo techniką detaliai išanalizuosime. Baigus mokytis, gausite detalų treniruočių planą.

Nežinote kokį gydymą rinktis?

Įrašykite savo telefono numerį, mes Jums paskambinsime ir pakonsultuosime:

  Aš patvirtinu, kad esu susipažinęs su įmonėje taikoma Privatumo politika ir sutinku, kad mano asmens duomenys būtų tvarkomi ja remiantis.

  Geriausias kineziterapeutas Kaune

  *Klinika pasilieka teisę keisti paslaugų sąrašą ir jų įkainius.