...

Neurac (neuroraumeninės aktyvacijos) terapija atliekama naudojant norvegišką “Redcord” laisvo kybojimo terapinę įrangą. Neurac terapijos tikslas – sumažinti skausmą, atstatyti sutrikusį judesį ir pagerinti judėjimo funkciją. Neurac gydymo metodas visapusiškai apkrauna raumenų ir nervų sistemą ir sprendžia sutrikimo priežastį, o ne simptomą.

Neurac terapiją gali atlikti tik sertifikuoti kineziterapeutai, baigę specializuotus  teorinius ir praktinius Neurac metodikos kursus. Todėl mūsų klinikos specialistai yra kompetetingi ir apmokyti saugiai ir efektyviai taikyti Neurac metodiką.

Moksliniais tyrimais įrodyta, jog skausmas ir mažas fizinis aktyvumas sutrikdo nervų sistemos impulsus, siunčiamus į raumenis. Dėl šių trikdžių sutrinka raumenų funkcija ir jie tampa pertempti ir skausmingi. Neurac metodą sudaro detalus sutrikusių raumenų ir judesių ištyrimas. Suradus silpnąją raumenų grandį ar disbalansą, atliekamas gydymas. Gydymo tikslas – atstatyti neuroraumeninius ryšius ir sustiprinti nusilpusius raumenis. Sėkmingai atlikta Neurac terapija ženkliai sumažina skausmą, pagerina sutrikusio judesio atlikimą bei pagerina gyvenimo kokybę.

Neurac metodika gydo:

>Juomens ir dubens zonos skausmus;

>Kaklo skaumus;

>Peties sanario skausmus ir sutrikimus;

>Kojų sąnarių ir raumenų skausmus.

  • Pasikonsultuokite su specialistu telefonu +370 673 04464

  • Kontaktai
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.