3 požymiai, rodantys, kad kineziterapija gali Jums padėti

kineziterapija kaune

3 požymiai, rodantys, kad kineziterapija gali Jums padėti

Kineziterapija padeda ne tik sportininkams ar žmonems, atsigaunantiems po sužeidimų ir traumų, ji tinkama visiems. Galite nustebti, tačiau kineziterapija mūsų sveikatai daro stebuklus. Jums pateikiame 3 požymius, rodančius, kada Jums yra laikas kreiptis į kineziterapeutą.

  1. Jums skauda nugarą sėdint prie stalo

Jei dirbate sėdimą darbą, nieko keisto, kad skauda nugarą ar pečių juostą. Mūsų kūnai sukurti judėti, o ilgas buvimas vienoje pozoje gali lemti raumenų ir sąnarių sąstingį. Reguliarios pertraukėlės nuo sėdėjimo, atsistojimas ir pasirąžymas pagerins situaciją.

Pasirūpinkite, kad jūsų stalas bei kėdė yra jums tinkami, jei ne – kreipkitės į darbdavį, kad jis padėtų išspręsti šią problemą, taip pat pasikonsultuokite su kineziterapeutu dėl tinkamos darbo ergonomikos ir mankštos pratimų.

  1. Jums skauda nuolatos

Visi žinome, kad susižeidus ar pasitempus, atsiranda skausmas, kuris, laikui bėgant ir problemai gyjant mažėja. Tačiau kartais skausmas nepraeina net ir pagijus, jis tampa lėtinis. Dažniausiai lėtinis skausmas išsivysto apatinėje nugaros dalyje, kakle ir gali atsirasti dėl daugelio priežasčių.

Kineziterapija padės sumažinti skausmą ir sugrąžins jums judėjimo laisvę.

Dažna lėtinio skausmo priežastis yra judesių ir judėjimo baimė, nepasitikėjimas savo jėgomis, nerimas sukeltas ūmaus skausmo. Kineziterapeutas išklausys Jus, apžiūrės ir padės suprasti skausmą ir jį sukeliančią priežastį. Skausmo mažinimui atliekami specialūs gydomieji judesiai, sąnarių ir minkštųjų audinių mobilizacinės technikos, masažas.

  1. Apribota jūsų judėjimo laisvė

Jei pastebėjote, jog nebesate toks lankstus kaip anksčiau, ar darosi sunki atlikti kai kuriuos judesius (pvz. nebepasiekiate kojų pirštų) – pasikonsultuokite su kineziterapeutu. Jis atras priežastį, kuri riboja jūsų judesius ir padės ją pašalinti.

 

Registruotis pas mūsų specialistus galite čia.