Kineziterapinė mankšta ir jos nauda sveikatai

kineziterapine manksta kaune

Kineziterapinė mankšta ir jos nauda sveikatai

Kineziterapinė mankšta yra specialiai sukurta fizinė veikla, skirta optimizuoti žmogaus kūno judesius, gerinti raumenų jėgą ir lankstumą bei užtikrinti sveiką kaulų ir sąnarių funkcionavimą. Ji įtraukia įvairius pratimus ir technikas, kurie yra individualiai pritaikomi atsižvelgiant į konkretaus asmens sveikatos būklę ir tikslus. Kineziterapinė mankšta yra neatskiriama kineziterapijos dalis – mokslo šakos, kuri naudoja judesį kaip gydymo ir reabilitacijos priemonę. Nuo senjorų, kurie nori išlaikyti savo kūno judrumą, iki sportininkų, siekiančių pagerinti savo našumą, kineziterapinė mankšta yra puiki priemonė skatinti fizinę gerovę ir sveikatą.

Kineziterapinė mankšta gali būti daug veiksmingesnė, negu tiesiog sportavimas sporto klube. Tuojaus paaiškinsime kodėl. Dažnai kasdienėje aplinkoje susiduriame bent su vienu žmogumi, kuris nuolat skundžiasi jog jam surakino nugarą. Tai gali būti jūsų bendradarbis, šeimos narys, o galbūt ir jūs pats. Šiais laikais greitas gyvenimo tempas, įvairūs rūpesčiai ir darbai jau nebestebina nieko. Tačiau ką daryti su šio gyvenimo būdo simptomais ir pasekmėmis, kurios, regis, vis nustebina iš naujo? Juk tai, kad sėdimą darbą dirbantį žmogų užklupo staigus nugaros skausmas ar nugaros surakinimas nėra kažkas nenuspėjamo, o tik kūno perspėjimas, jog derėtų kažką keisti.

kineziterapine manksta kaune

Kineziterapinė mankšta ir jos nauda

Vienu pokyčiu, kurio taip trūksta jūsų skaudančiai nugarai, gali tapti subalansuota kineziterapinė mankšta. Nusprendus, kad nenorite skausmo kaip nuolatinio gyvenimo palydovo, ši mankšta turėtų tapti integralia jūsų gyvenimo būdo dalimi. Jūsų stuburas yra sudėtinga struktūra, kuri pastoviai patiria didesnę ar mažesnę įtampą. Ši struktūra sudaryta iš susijungusių raumenų, kaulų bei nervų. 

Kineziterapinė mankšta koncentruojasi netik į pačią atraminę ašį – stuburą, tačiau ir į nugaros raumenyną, svarbų šios struktūros balansui. Šie raumenys gali tapti išbalansuoti, ko pasekoje prasideda nemalonūs pojūčiai ir skausmai nugaros srityje. Tai anksčiau ar vėliau įvyksta dėl nuolatinės įtampos, kylančios iš tokių veiksmų kaip :

  • netaisyklinga laikysena;
  • pernelyg didelis sportinis krūvis;
  • staigūs judesiai;
  • sunkių objektų kilnojimas.

Kineziterapinės mankštos programa

Kineziterapinės mankštos programa padeda subalansuoti jūsų nugaros raumenis ir leidžia jūsų kūnui išmokti atitinkamai reaguoti į modernaus gyvenimo būdo iššūkius. Reguliariai atliekant mankštas jūsų nebekamuos chroniškas nugaros skausmas nuo streso ir jausitės pasiruošę dienos iššūkiams kad ir kur bebūtumėte!

Individualūs kūnai reikalauja individualaus dėmesio, tad savo kineziterapinę mankštą galite atrasti pasikosultavę su mūsų kineziterapeutu. Gyvenkite be skausmo ir užsiregistruokite vizitui pas specialistą nelaukdami rytojaus.

Jeigu jausmų nejaučiaute, prisijunkite tiesiai prie kineziterapinių makštų pas mus. Registracija ir informacija čia.

Individualios mankštos programos, sudarytos su mūsų kvalifikuotais kineziterapeutais, suteiks galimybę jums pasiekti efektyvius rezultatus. Jūsų kelionė į sveikesnį gyvenimą prasideda čia ir dabar. Suteikite sau galimybę – užsiregistruokite kineziterapeuto konsultacijai jau šiandien ir pasiruoškite gyvenimui be skausmo! Registracija kineziterapeuto konsultacijai.