Treneris kineziterapeutas

treneris kineziterapeutas

Treneris kineziterapeutas

Treneris kineziterapeutas ir asmeninis treneris yra labai skirtingi dalykai. Vis dėlto, prieš pradedant sportuoti gali kilti neaiškumų, kuo jie skiriasi, ką rinktis ir kodėl. Abiejų tikslas yra padidinti kliento ištvermę, jėgą bei gerinti kūno būklę. Tačiau taikomi metodai, požiūris, išsilavinimas ir kūno mechanikos supratimas žymiai skiriasi.

 

Treneris kineziterapeutas ir asmeninis treneris: skirtumai

Išsilavinimas

Pirmiausiai reikėtų suprasti, kad kineziterapeutas yra sveikatos priežiūros specialistas, turintis medicininį išsilavinimą, medicinos bakalaurą. Treneris kineziterapeutas supranta ne tik kaip sustiprėti, užsiauginti raumenis ar numesti svorio, tačiau kaip veikia kūnas iš esmės. Dėl šios priežasties kineziterapeutas gali padėti pasiekti visus sportinius tikslus ir tuo pačiu metu gydyti esamus skausmus, koreguoti laikyseną, padėti atsigauti po traumų ir jų išvengti. Kita vertus, asmeninis treneris turi sportinį išsilavinimą arba yra baigęs kursus, suteikiančius leidimą būti treneriu. Treneriai žino pratimų, galinčių padėti pasiekti norimus tikslus, ir kaip taisyklingai juos atlikti. Vis dėlto, neturint medicininio išsilavinimo, sunku pastebėti esamas problemas ir pratimai dažnai parenkami bendrai, neatsižvelgiant į individualius kūno ypatumus.

 Kūno mechanikos supratimas

Tiek treneris kineziterapeutas, tiek asmeninis treneris supranta žmogaus kūno mechaniką. Šios žinios yra itin svarbios užtikrinant kliento saugumą treniruočių metu. Vis dėlto, kadangi kineziterapeutas yra medicinos atstovas, suprantantis sudėtingą žmogaus anatomiją ir įvairių struktūrų veikimo principus, šioje vietoje jis turi pranašumą. Nors asmeninis treneris gali užtikrinti, kad pratimai būtų atliekami taisyklingai, tai ne visuomet galioja dirbant su klientais, turinčiais sveikatos problemų. Net ir kartais pasitaikantys nugaros skausmai, su kuriais susiduria dauguma žmonių, keičia tai, kaip turėtų būti atliktas pratimas. Gilesnis kūno mechanikos supratimas leidžia treneriui kineziterapeutui užtikrinti, kad užsiėmimų metu nebūtų patirtos traumos ir kiekvienas judesys būtų tikslingas.

Praktikos kiekis

Treneris kineziterapeutas, norėdamas pradėti dirbti, turi sukaupti žymiai daugiau praktikos ir teorinių žinių nei asmeninis treneris. Ši praktika leidžia kineziterapeutui sėkmingai ir saugiai dirbti su įvairiais klientais, tikslingai parenkant kiekvieną pratimą bei naudojamą metodą. Didelio praktikos kiekio dėka kineziterapeutas yra įgudęs pastebėti įvairias problemas, kūno būkles ir nedelsiant imtis priemonių. Net jei jokių problemų sportuojant neatsiranda, įvairiapusė patirtis leidžia kineziterapeutui geriau suprasti Jūsų individualų progresą. Tai padeda tinkamiau vertinti sportinius rezultatus ir efektyviai koreguoti programą.

Kuo gali padėti treneris kineziterapeutas

 

Treneris kineziterapeutas padės saugiai ir efektyviai pradėti sportuoti arba tęsti fizines veiklas po traumos, nėštumo ar susiduriant su įvairiais skausmais. Atvykus į kineziterapeuto konsultaciją, specialistas atidžiai ištirs Jūsų kūno būklę, išsiaiškins pasiekti norimus tikslus ir pagal tai sukurs individualią sporto programą. Treneris kineziterapeutas užtikrins, kad taisyklingai atliekate visus pratimus, stebės Jūsų progresą ir kūno būklę treniruočių metu. Sportuodami su kineziterapeutu neabejotinai pasieksite visus savo sportinius tikslus greitai bei saugiai.

Kineziterapijos klinikos „Sveikatos gama“ kineziterapeutai pasižymi ilgamete patirtimi vedant treniruotes. Jei norite sėkmingai pradėti sportuoti, efektyviai tęsti sportą ar pagerinti rezultatus, verta kreiptis pas mus dėl trenerio kineziterapeuto. Jau šimtams klientų padėjome saugiai ir užtikrintai žengti fizinio aktyvumo keliu ir galime padėti Jums. Registracija čia arba telefonu +37067304464 .

treneris kineziterapeutas