Atliekami masažai:

Giliųjų audinių masažas

Giliųjų audinių masažas yra tokio tipo masažas, kuris yra skirtas gilesnėms raumenų audinių bei fascijų (jungiamojo audinio) grupėms.

Giliųjų audinių masažo metu naudojami daugelis tų pačių judesių ir technikų kaip ir lengvesniuose stiliuose pavyzdžiui Švediškame masaže, tačiau spaudimas bus didesnis.

Taip pat tai yra labiau koncentruoto tipo masažas dėl to, jog kineziterapeutas dirba siekdamas pašalinti lėtinį raumenų skausmą ar mazgus.

Kokybiškas giliųjų audinių masažas padeda:

> Atpalaiduoti raumeų audinius;

> Iš raumenų pašalinti toksinus;

> Padėti kraujui ir deguoniui tinkamai cirkuliuoti.

Ar giliųjų audinių masažas yra skausmingas?

Masažas neturėtų būti skausmas, tačiau greičiausiai jis bus kiek daugiau nepatogus nei lengvesnis Švediškas masažas ypač jei turite didelius lėtinius mazgus.

Kaip greitai pradėsiu jausti giliųjų audinių masažo rezultatus?

Dauguma pacientų jau po pirmojo giliųjų audinių masažo jaučia didelį palengvėjimą.

Yra visiškai normalu po masažo 1 – 3 dienas jaustis sunkiau dėl to, kad pieno rūgštis yra išstumiama iš perpildytų audinių.

Tikriausiai šį nepatogumą būtų galima sulyginti su nemaloniu jausmu, kurį patiriame po ilgo laiko vėl pradėjus sportuoti ir šiek tiek persistengus. Po to viskas ims suktis tinkama linkme ir Jūs jausitės kur kas lengvesni, energingesni bei jaunesni.

Kas gali padėti sumažinti jautrumą?

Visuomet yra sunku nustatyti kokio stiprumo turėtų būti Jūsų pirmasis gilus audinių masažas, tad jo metu nuolat informuokite savo kineziterapeutą jei jaučiatės, jog masažas per stiprus ar per švelnus.

Po šio masažo yra svarbu gerti kuo daugiau vandens tam, kad pieno rūgštis greičiau pasišalintų iš audinių. Jei negersite vandens yra didelė tikimybė, jog kitą dieną jausite jautrumą.

Kokio stiprumo turėtų būti giliųjų audinių masažas?

Yra labai svarbu suprasti kiek galima pasiekti vienu giliu audinių masažu.

Dauguma pacientų prašo masažuoti stipriau, galvodami, jog jeigu kineziterapeutas spaus pakankamai stipriai, bus galima atsikratyti visų mazgų vos per valandą. Tačiau tai neįvyks.

Svarbu žinoti, jog siekiant pašalinti mazgus ir įtampą susikaupusią per ilgą laiko tarpą, geriausias variantas yra integruota programa į kurią įtraukiami pratimai, laikysenos gerinimas ir judėjimo būdai, atsipalaidavimo technikos ir reguliari masažų programa siekiant pašalinti raumenų įsitempimo įpročius.

Jei norite sužinoti daugiau informacijos, prašome susisiekti su mumis ir kartu aptarsime Jūsų būklę.

  • Pasikonsultuokite su specialistu telefonu +370 673 04464

  • Kontaktai