...
Efektyvus nugaros skausmo gydymas manualine terapija
Nugaros skausmo gydymas

Gydomasis masažas

Gydomąjį masažą gali atlikti tik medicininį išsilavinimą turintis specialistas. Gydomojo masažo tikslas – sumažinti skausmą, pagerinti sutrikusi judesį ir atstatyti prarastą funkciją.

Masažuodamas rankomis , specialistas naudoja specifines technikas, kurios veikia odoje esančius receptorius, atpalaiduoja įsitempusius raumenis, gerina audinių ir sąnarių  kraujotaką ir limfotaką, mažina skausmą.

Gydomaisiais judesiais veikiamas kūnas greičiau atsistato po didelių fizinių krūvių, didėja raumenų elastingumas, mažėja stresas ir įtampos ir pagerėja miego kokybė.

Gydomasis masažas rekomenduojamas žmonėms, kurie patiria didelius fizinius krūvius, jaučia nugaros, sąnariu ar potrauminius skausmus, dirba sėdimą darbą ir patiria nuolatinį stresą.

Prieš atliekant gydomąjį masažą, mūsų klinikos specialistas privalo susipažinti su problemos ar sutrikimo istorija, įvertinti laikyseną ir raumenų tonusą, atlikti specialius testus ir matavimus. Detalus problemos ištyrimas – būtina sąlygą gydomojo masažo sėkmei ir teigiamam rezultatui.

  • Pasikonsultuokite su specialistu telefonu +370 673 04464

  • Kontaktai

Atliekami masažai:

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.