Atliekami masažai:

Trigerinių taškų masažas

Trigerinių taškų masažas yra gydomojo masažo forma, kurioje visas spaudimas yra taikomas specifiniams taškams jautriuose raumenų audiniuose tam, kad būtų sumažintas raumenų įsitempimas ir skausmas.

Kas aktyvuoja trigernius taškus?

Kiekvienas raumuo turi potencialius trigerinius taškus kurie gali būti suaktyvinami esant per dideliam raumenų veikimui, uždegimui, traumai, elektrolitų disbalansui, infekcijoms ir nervų skausmams.

Šie trigeriniai taškai gali sukelti skausmą pažeistame raumenyje arba perkelti skausmą į kitą kūno dalį. Kiti trigeriniai taškai yra jaučiami tik tuomet, kai kineziterapeutas apčiuopia raumenis kuriuose jie yra.

Kaip gali padėti trigerinių taškų masažas?

Trigerinių taškų masažas yra tinkama beveik visiems. Raumenys su aktyviais trigeriniais taškais visuomet yra silpnesni nei normalūs raumenys ir negali pilnai judėti. Neretai dėl to, jog jie negali atlikti pilnų funkcijų, kiti raumenys yra priversti atlikti jų veiksmus. Šiuose antriniuose raumenyse taip pat gali išsivystyti trigerinai taškai jei pagrindiniai raumenys nėra gydomi.

Kiek trigerinių taškų masažų reikia?

Kūno atsakas į trigerinį taškų masažą skiriasi kiekvienam žmogui. Dažniausiai, po neseniai patirtų traumų ar esamų sutrikimų, gali būti reikalingi tik keli trigerinės taškų masažo terapijos seansai per trumpą laiką.

Lėtiniams sutrikimams kurie sukelia didelį skausmą arba paūmėjusiems sutrikimams gydyti gali prireikti įtempto bendrojo gydymo kurio pasekoje būtų mėnesinis ar kas šešetą savaičių būsiantys gydymo ciklas kuris padėtų pagerinti sveikimą.

Įtemptų raumenų grupės kurios skatina trigerinius taškus dažnai gali būti identifikuojamos lietimo būdu ir skausmas gali būti itin greitai sumažinimas taikant spaudimą ant pažeisto audinio nuo 30 iki 90 sekundžių. Atliekant šią procedūrą gali būti jaučiamas diskomfortas, tačiau kineziterapeutas stengsis kaip galima daugiau sumažinti nepatogumą iki tol kol raumuo visiškai atsipalaiduos. Dažniausiai turėsite atlikti ir pratimus namuose tam, kad padėtumėte greičiau atstatyti buvusias raumenų funkcijas.

Žinoma, Jūsų gydymo intensyvumas skirsis pagal sutrikimo pobūdį. Siekdami kuo detaliau išsiaiškinti situaciją, galite pasikonstultuoti su trigerinių taškų masažo specialistais.

Kokiems sutrikimams esant padės trigerinių taškų masažas?

Trigerinių taškų masažas yra laikomas itin efektyviu būdu gydyti skausmui.

Pagrindinė priežastis, kodėl šis masažas yra toks veiksmingas yra ta, jog jis yra susijęs su lėtinio skausmo modeliu. Lėtinis skausmas atsiranda praėjus keletui mėnesių po traumos.

Prasidėjus šiems ilgalaikiams skausmams juos yra sudėtinga pašalinti kitomis gydymo technikomis. Trigerinių taškų masažo terapija dažnai yra labai naudinga siekiant nutrauktį šį skausmo ciklą.

Ypatingai, trigerinių taškų masažo terapija yra naudinga kuomet kitos tradicinės vakarietiškos gydymo formos pasirodo neveiksmingos ir nepašalina skausmo. Mūsų patirtis rodo, jog trigerinių taškų masažo terapija yra labai naudinga siekiant sumažinti:

> Nugaros skausmus;

> Kaklo skausmus;

> Pečių skausmus;

> Kelių skaumus;

> Sėdmens nervo skausmus;

> Galvos skausmus;

> Raumenų skausmus;

> Sąnarių skausmus.

Norėdami gauti išsamesnius patarimus susiekite su mumis.

  • Pasikonsultuokite su specialistu telefonu +370 673 04464

  • Kontaktai