Nugaros skausmas nuo streso ir  patarimai, kaip jo išvengti

nugaros skausmas nuo streso darbe ofise

Nugaros skausmas nuo streso ir  patarimai, kaip jo išvengti

Nugaros skausmas nuo streso užklumpa visus, ir jaunus ir vyresnio amžiaus žmones. Žinoma, skausmo priežastys dažnai būna skirtingos, tačiau būtent stresas yra toji priežastis, kuri nepaiso nei žmogaus amžiaus, nei lyties. Tad ką daryti, kad nugaros skausmas netaptų kasdienybe?

Mankšta ir tempimo pratimai

Fizinis aktyvumas gali padėti sumažinti streso kiekį organizme, na, o mažesnis kiekis streso reiškia ir atsisveikinimą su streso sukeltu nugaros skausmu. Esmė slypi gebėjime įgalinti endorfinų gamybą taikant judėjimą. Jei ne mankšta ar sporto klubas, pasitarnauti gali net paprastas pasivaikščiojimas iki darbovietės. Net būnant ankštame biure galima sugalvoti būdų kaip įterpti judėjimo pertraukėlę. Galbūt vietoje rūkymo pertraukos išeitų lauke apsukti 10-ies minučių trukmės ratą aplink pastatus, o gal greitu ėjimu nužingsniuoti iki parduotuvės ir atgal? Grįžus namo taip pat galima skirti nors šiek tiek laiko mankštos pratimams.

Galiausiai, norint iš esmės pamiršti ką reiškia nugaros skausmas, gydytojas jums tikrai patartų dirbti su specialistu. Čia puikiai pasitarnauja kineziterapinė mankšta, kurią atlikti gali išmokyti patyręs kineziterapijos specialistas.

Nugaros skausmas nuo streso: Sveika mityba

Sveika mityba yra be galo svarbu streso mažinimui. Kai turite geros mitybos rutiną, jūsų bendra savijauta gali pagerėti akimirksniu, o taip pat jausitės energingesni. Sveika mityba yra labai svarbi ir norint numesti svorio, na, o nugaros gydytojas pabrėžtų, jog sveikas svoris ir jo palaikymas išties svarbu sveikam stuburui ir gerai laikysenai.

nugaros skausmas nuo streso darbe

Atsipalaidavimas

Daugelis žmonių, besiskundžiančių nugaros skausmais, yra labai užsiėmę savo darbais, šeima ir socialiniais įsipareigojimais. Visgi, sveikam kūnui ir gyvenimui be nugaros skausmo yra būtina rasti laiko atsipalaiduoti. Skirkite laiko pamatyti mėgstamą filmą ar paskaityti gerą knygą. Leiskite laisvalaikį su artimaisiais ir draugais, išmėginkite meditacijos praktiką.

Subalansuotas gyvenimo būdas svarbu sveikam kūnui, sveikai sielai ir jūsų nugarai. Visgi, jeigu jaučiate, jog jūsų nugaros skausmas nuo streso greitai nepraeina, rekomenduojama kreiptis į kineziterapijos specialistus. Užsirašykite kineziterapeuto konsultacijai ir pamirškite varginančius skausmus. Registracija čia.