sveikatos gama dovanu kuponas

Kodėl dovanų kuponas yra gera dovana?

Naudinga sveikatai dovana. Kuponas gali būti panaudotas visoms gydymo paslaugoms, siūlomoms mūsų klinikoje: nugaros skausmo gydymui, sąnarių skausmo gydymui, masažams.

> Ilgas galiojimo laikas: kuponas galioja ištisus metus (12 mėnesių nuo pirkimo datos).

 • Norite įsigyti sveikatos dovanų kuponą?

  Dėl kuponų įsigijimo teiraukitės mūsų klinikoje arba susisiekę su mumis tel. +370 673 04464 arba el. paštu info@sveikatosgama.lt

 • Kontaktai

Jeigu norite užsakyti dovanų kuponą internetu:

> Perveskite pinigus už pageidaujamą dovanoti sumą ar pasirinktą paslaugą į MB „Sveikatos gama“ (įm. k. 303365103) banko sąskaitą: LT45 7044 0600 0797 6568 AB „SEB  banke“;

> Parašykite mums el. laišką į info@sveikatosgama.lt, kuriame parašykite šią informaciją: žmogaus, kuriam skiriamas kuponas vardą ir pavardę, dovanojamą pinigų sumą, mokėjimo pavedimo kopiją ir el. pašto adresą, kuriuo, gavus apmokėjimą, galėtume išsiųsti dovanų kuponą.

Dovanų kupono naudojimosi taisyklės:

 1. Dovanų kuponas gali būti naudojamas atsiskaitant už kineziterapijos paslaugas “Sveikatos gama” kineziterapijos klinikoje.
 2. Norint užsisakyti paslaugas reikalinga išankstine registracija mūsų tinklapyje nurodytais kontaktais.
 3. Dovanų kuponai į pinigus yra nekeičiami.
 4. Dovanų kuponas gali būti perduotas trečiajam asmeniui.
 5. Jei paslaugos, už kurią atsiskaitoma dovanų kuponu, kaina yra didesnė nei dovanų kupono nominali vertė, nurodyta ant Dovanų kupono, trūkstamą sumą galima primokėti.
 6. Jei paslaugos, už kurią atsiskaitoma dovanų kuponu, kaina yra mažesnė nei Dovanų kupono nominali vertė, nurodyta ant Dovanų kupono, skirtumas negrąžinamas.
 7. Kineziterapijos klinika “Sveikatos gama” pasilieka teisę keisti Dovanų kupono naudojimo taisykles ir įsipareigoja iš anksto apie tai pranešti interneto svetainėje www.sveikatosgama.lt
 8. Daugiau informacijos, dėl dovanų kupono teiraukitės tel. +370 673 04464 arba el.paštu info@sveikatosgama.lt

Kineziterapijos klinikos “Sveikatos gama” dovanų kuponas pati geriausia dovana draugui ar artimui! Nelinkėkite sveikatos, geriau padovanokite ją!